O autorke

 

Ivana

Ivana

Zdravím!

Volám sa Ivana. Som na misii na osvojenie si kultúry eKníh na Slovensku. Možno to znie ako priveľké predsavzatie. Priam pochabé.  Aj tak sa o to chcem svojou troškou pričiniť.

Profesionálne píšem, prekladám a publikujem pre seba aj iných už vyše desať rokov. Posledných sedem rokov som na voľnej nohe.

Nedávno ma nadchlo tvorivé písanie, a tak som založila a redakčne vediem portály Píš a profitujLiterárne ihrisko. Prvé je venované tvorivému písaniu pre biznis, ihrisko zas ponúka priestor na tvorivé šantenie pre deti.

Portál Píš a profituj som založila ako platformu, kde učím ľudí ako písať a publikovať biznis knihy tak, aby rezonovali s ich ideálnymi klientmi a umožnili im živiť sa tým, čo robia radi.

Za posledné roky som pracovala s vyše 50 klientami, učila desiatky študentov a publikovala na najrôznejších online miestach a tiež knižne.

Môj osobný príbeh, ktorý ma priviedol k založeniu portálu Píš a profituj si môžete prečítať tu: Môj príbeh.

Narodila som sa v Bratislave. Detstvo som prežila v Piešťanoch, dospelosť v Bratislave, Petrohrade, Moskve a Londýne a najnovšie pobývam opäť v rodnom kraji.

Mám rada voňavé bylinky, plážový volejbal, karate, nadmerné psy, prechádzky po šírom svete a galériách, knihy, ktoré nútia k premýšľaniu a celkovo príležitosti na zamyslenie, tvorbu, písanie a rozvoj – osobnostný, spoločenský či profesionálny.

Ďakujem za návštevu v mojom kútiku na internete. Verím, že ste našli niečo, čo vás upútalo a spravilo váš deň lepším či aspoň zaujímavejším.