Túžite napísať knihu?

 Túžite napísať knihu,

ktorá vás postaví na výslnie vášho odboru?

Profesionálnu knihu, v ktorej stručne a jasne napíšete, čo robíte?

eKnihou zadarmo prilákate perspektívnych zákazníkov. Vaše meno sa im vryje do pamäti, a tak si budujete osobnú značku. Po jej prečítaní vás budú kontaktovať najmä vaši ideálni klienti, s ktorými je pre vás radosť spolupracovať, a ktorí od vás získajú presne to, čo hľadali.

Ak ste podnikateľ a svoje služby či produkty ponúkate cez internet, potrebujete na svojej webstránke ponúkať eKnihu zadarmo. Ak túžite po statuse odborníka a radi by ste dosiahli autoritu vo svojom odbore, potom potrebujete aj tlačenú verziu knihy.

Našli ste sa v tomto opise?

Potom pracujem na knihe presne pre vás. Knihe, ktorá vám krok po kroku ukáže, ako vlastnú knihu naplánovať, čo do nej zahrnúť a čo radšej nie, ako si pripraviť osnovu knihy, vymyslieť jej názov a názvy jednotlivých kapitol, ako zabezpečiť, aby kapitoly na seba nadväzovali, vpliesť do knihy pútavé príbehy (založené na prípadových štúdiách alebo vašom osobnom príbehu). Ako vytvoriť z často kladených otázok vašich klientov systém učenia, vďaka ktorému sa stanete hviezdou vášho odboru. Samozrejme, aj ako knihu publikovať a propagovať, aby ste dosiahli profit. Finančný, osobnostný aj kariérny.

Po častiach blogujem knihu a testujem ju na menšej skupinke nadšených nádejných autorov. Ak sa prihlásite na odber môjho eZinu, budete si môcť knihu zakúpiť s výraznou zľavou ešte skôr, ako sa dostane do kníhkupectiev.

Zatiaľ si prosím stiahnite môj titul eKniha ZADARMO, na základe ktorého napíšete svoju prvú eKnihu, na ktorej zarobíte aj vedy – alebo presnejšie práve vtedy – keď ju budete ponúkať zadarmo.

 

Stiahnite si eKnihu ZADARMO

obálka_eKnihaZADARMO